Zauważyłyśmy, że na rynku brakuje czasopisma odpowiadającego zainteresowaniom młodych kobiet. W większości tytułów (skierowanych do grupy 20-35 lat) znajdziemy informacje o tym, jaki lakier do paznokci jest modny w tym sezonie; które botki królują na wybiegach oraz jak, dzięki kilku prostym trikom, rozkochać w sobie każdego faceta.
Można by odnieść wrażenie, że wydawcy nie zauważyli, jak bardzo zmieniły się współczesne dziewczyny; jakie mają zainteresowania oraz cele w życiu.

Jesteśmy ciekawe świata i głodne wiedzy, zadziorne i świadome, a także wkurzone, że w rozmowach z mężczyznami, wciąż niejednokrotnie, nie traktuje się nas jak partnerów.

Należymy do pokolenia, które wie, że stojąc w kącie i czekając aż ktoś nas znajdzie, niewiele zdziałamy. Dlatego postanowiłyśmy stworzyć pismo, które sama chciałabym czytać. Magazyn, pisany przez dziewczyny dla dziewczyn (i nie tylko), który poza rozrywką, dostarcza czegoś więcej – wiedzy, inspiracji i szansę na bycie wysłuchanym. 

SHEro tworzą:

[redaktor naczelna; motoryzacja i kulinaria]
Małgorzata Zmaczyńska  Nagrywała podcasty zanim to było modne. Kręci ją motoryzacja, nieznane historie wokół jedzenia, psychologia i przekręty na Wall Street. Jej supermocą jest mówienie. Niedawno odkryła, że jednak nie lubi wina i teraz wybiera whisky.
zmaczne.go
[motoryzacja, sport]
Ewa Adrianna Zalewska  Biegaczka, pasjonatka szybkich, sportowych samochodów. Straciła głowę dla Formuły 1. Wiernie śledzi karierę Roberta Kubicy. Kocha jeść pizzę. Po godzinach dzielnie walczy z depresją i próbuje przekonać innych, że to choroba, jak każda inna, a psychiatrów nie należy się bać. Kocha ciszę i spokój pośród natury. Zawodowo Social Media Manager w Noizz.pl
krolikbezuszu

[sztuka]
Aleksandra Doligalska  Historyczka sztuki, fanka plotek, romansów
i skandali pokazanych na płótnach. Najbardziej na świecie lubi mówić o sztuce i pokazywać, że da się ją zrozumieć. Oprócz obrazów kocha książki, kawę i podróże.
aleksandradoligalska
[społeczeństwo i relacje]
Dominika Nahajowska   Promotorka baletu dla dorosłych w Polsce. Chce pomagać kobietom budować wiarę w swoje możliwości i odwagę do życia w zgodzie ze sobą. Niezależnie od konsekwencji. Choć przedstawiając się postawiła na patetyzm, czarny humor i satyra to jej specjalność.
whitepointeshoes
[zdrowie i dietetyka]
Emilia Cesarek Dietetyk z pasją. Pracuje głównie z osobami klinicznymi. Jej szczególne pola zainteresowań to choroby układu pokarmowego oraz gospodarka hormonalna. Poza dietetyką interesuje się wpływem biohackingu na zdrowie człowieka. Prywatnie drobna, usportowiona dziewczyna z ogromną chęcią do życia.
keepfitinstyle_dietetyk
[zdrowie i dietetyka]
Klaudia Łakoma Dietetyk, promotorka naukowego podejścia do żywienia. Jej największą pasją jest przekazywanie sprawdzonej wiedzy na temat jedzenia i jego wpływu na organizm za pośrednictwem social mediów. Fanka pierogów ruskich. Zdecydowanie.
klaudia.lakoma
[moda]
Joanna Hoffmann Twórczyni pierwszego polskojęzycznego kanału YouTube poświęconego historii mody. Bezlitosna obserwatorka trendów, zachłanna pożeraczka sztuki (i czekolady) rozsmakowana w vintage. Jej misją jest udowodnienie, że moda to coś więcej niż ubrania.
freakery
[warstwa wizualna]
Kasia Kwietniewska  projektantka graficzna i ilustratorka. Miłośniczka digital designu, technologii przyszłości, a także książek.
katarzynakoleta
[motoryzacja]
Paweł Zmaczyński  Mógł zostać koszykarzem, ale nie lubi biegać. Mógł być wege, ale uwielbia mięso. Robotę w SHEro zdobył po znajomości (ale nie mówcie nikomu). Lubi się wymądrzać o samochodach. I o życiu. Najlepiej cudzym.
zmaczy